Якісні шкарпетки, доволі щільні, не такі як марля. По розміру повномірні, на повний 45 комфортно, не внатяг.
Доброго дня.Отримала шкарпетки чоловічі ,дуже класні,задоволена.Якість товару та обслуговування на вищому рівні.Рекомендую 😊👍🏼