Качество лосин в рубчик так себе, после 2 стирки начали кошлатится. Только дома носить.
Задоволена спілкуванням з працівницею магазину та швидким відправленням посилки.
Все прийшло в гарній якості, дякую буду замовляти ще!!!👍🥰
Качество лосин в рубчик так себе, после 2 стирки начали кошлатится. Только дома носить.