все отлично, заказываю не первый раз
Хороший магазин. Покупкой и обслуживанием довольны
Все пройшло добре...
Продавець (Юрій) працює як швейцарський годинник: замовлення ,консультація,прийнято,відправлено. Дякую Юрію! Відмінна комунікація.
все отлично, заказываю не первый раз