Шкарпетки - вірні супутники чоловіки впродовж усього життя. В жіночому гардеробі вони сусідять з колготками, панчохами, гольфами і т. д. А в житті більшості чоловіків є тільки шкарпетки. В них ми робимо свої перші кроки. У них йдемо в школу. Створюємо сім'ю. Шкарпетки дарують нам комфорт взимку і захищають від перегріву влітку або під час занять спортом. Вони знають про нас усе. А ми про них майже нічого.
Багато чоловіків не вміють дружити" з шкарпетками. Хапає з вітрини першу-ліпшу пару, не замислюючись про те, як вона впишеться в образ, і наскільки комфортна вона буде в шкарпетці. Не вміють правильно доглядати за шкарпетками.
Що ж, давайте познайомимося з нашими вірними друзями ближче.
У цій статті ми розглянемо запропонований на ринку асортимент шкарпеток, дізнаємося про те, під що підбирають чоловічі шкарпетки, як правильно вибрати пару для повсякденного носіння і для дому, ділового костюма і занять спортом. Тут зібрані поради та лайфхаки, які розкажуть, доглядати за шкарпетками, щоб вони "прожили" довше і як не нашкодити ніг і взуття невдало підібраного парою.
До речі, ця стаття буде корисна і жінкам!
Шкарпетки - це базовий елемент гардеробу. Вони доповнюють майже будь який чоловічий костюм - від домашнього до ділового. Для грамотного складання образу і дотримання правил особистої гігієни, міняти шкарпетки потрібно кожен день. А значить, шкарпеток в чоловічому шухлядці повинно бути багато.
Точок продажу не злічити, а розкид цін на ринку досить широкий. Головне питання - скільки коштують чоловічі шкарпетки у виготовленні. Давайте подумаємо.
Проте, навіть в таких ринкових умовах, націнка у роздрібних магазинах вимірюється десятками разів. Особливо, брендових. Якість матеріалів і пошиття при цьому не відрізняється від продукції тисяч конкурентів.
Як же заповнити свій "шкарпетковий" ящик, не витративши при цьому пів зарплати?
Купувати шкарпетки оптом!
Так, наприклад, в нашому інтернет-магазині шкарпетки для чоловіків продаються мінімум втричі дешевше, ніж у роздрібних точках продажу. Ціна однієї партії разом з оплатою доставки буде нижче, ніж вартість такої покупки на ринку або в супермаркеті. І ходити нікуди не треба: всього в кілька кліків ви надовго вирішите свій "шкарпетковий" питання з мінімальними вкладеннями.
Якщо ви побоюєтеся купувати "кота в мішку" або помилитися з розміром - продовжуйте читати цю статтю. Далі ми докладно розглянемо розмірну сітку і дізнаємося про те, яким моделям варто віддавати перевагу.
У своєму асортименті ми максимально доступно вказали розмір пропонованих шкарпеток - за розміром взуття. Однак, може так статися, що ви купуєте шкарпетки в подарунок і знайомі тільки з відповідним розміром вироби, прийнятим в Європі, світі, США або країнах СНД. Або ви звернулися до іншого продавця, у якого розміри вказані таким чином. Так, ви запитаєте: чоловічі шкарпетки, 27 розмір - це якої довжини повинна бути стопа, устілка або номер взуття?
Давайте розглянемо розмірну сітку.
Розмір взуття |
Розмір шкарпеток (СНД) |
Міжнародний розмір |
Розмір США |
38-40 |
25 |
М |
9 |
41-43 |
27 |
L |
10 |
44-46 |
29 |
XL |
11 |
47-48 |
31 |
XXL |
12 |
Маючи розмірну сітку перед очима, ви точно не помилитеся з вибором! В окремих країнах і регіонах існують власні стандарти: перерахувати всі в одній таблиці. Та й не потрібно. В оффлайн та інтернет-магазинах України рідко зустрінеш шкарпетки, скажімо, з Великобританії, Новій Зеландії. Найчастіше, у нас представлені моделі з зазначеними в таблиці розмірами:
Найчастіше в чоловічих відділах зустрічаються шкарпетки 27 і 29 розміру. Розмір 31 (для богатирів) - рідше. Розмір 25 - це, найчастіше, моделі для підлітків.
Тепер ви орієнтуєтеся в розмірах і можете проконсультувати своїх знайомих! Коли хтось запитає "25 розмір чоловічих шкарпеток - це який?", ви точно будете знати відповідь!
Вибираючи шкарпетки на ринку або в супермаркеті багато довіряють тактильним відчуттям. Приємні до тіла - значить можна брати. Такий підхід не завжди правильний, але мова навіть не про це. Як вибрати шкарпетки в інтернет-магазині, де не можна помацати товар перед покупкою? Звичайно - дивитися склад! До речі, в оффлайн магазині краще чинити так само. Приємна на дотик річ не завжди хороша в експлуатації.
Отже, нижче ми наводимо короткий огляд основних матеріалів, з яких виготовляють класичні чоловічі шкарпетки більшість виробників.
Гіпоалергенний безпечний натуральний матеріал володіє хорошою гігроскопічністю - здатністю поглинати зайву вологу. При цьому, бавовняне волокно відносно дешево. Ці фактори зробили бавовняне волокно найпопулярнішим сировиною для виробництва шкарпеток.
Є одне "але": бавовняне полотно погано тягнеться і швидко втрачає форму. З цього, краще вибирати шкарпетки з трикотажу, основу якого складає бавовна (80-90%), переплетений з синтетичними нитками (20-10%). Синтетика у складі надає виробу еластичності і дозволяє тримати форму, продовжує термін його служби.
Сумлінні виробники використовують нитки:
Бавовна, еластан та поліамід (ПА) створюють ідеальний ансамбль для виробництва шкарпеток:
Азіатські виробники часто використовують бамбук в якості заміни бавовни. Вони також володіють хорошою гігроскопічністю (навіть більше, ніж бавовняні) і антисептичними властивостями. Мінус - висока ціна.
Добре вбирає вологу та володіє антисептичними властивостями. Найкраще підходить для пошиття літніх шкарпеток". Однак, льон погано тримає форму, швидко зношується і мнеться.
Шкарпетки та вовни (з відсотком синтетики) - відмінний варіант для зими. Якщо у вас немає алергії. Вони захистять ноги від крижаного дотику холодної підлоги, при цьому, створюючи оптимальний теплообмін і не даючи ногам потіти. Мінус - швидко зношуються і можуть "сісти" при пранні. Перед тим, як прати чоловічі шкарпетки з вовни, уважно прочитайте інструкцію на ярличку.
Це ті ж бавовняні нитки, тільки з іншою структурою плетіння. Шкарпетки з махри приємні до тіла, м'які і міцні, дарують тепло і комфорт навіть у найхолодніші дні, не даючи ногам потіти. Моделі з невеликим відсотком синтетики довго служать, не протираються, не деформуються при пранні і носіння.
Мы перечислили основные материалы, из которых изготавливаются представленные на украинском рынке носки. На самом деле, их не счесть. Есть как распространенные варианты, так и достаточно необычные. Например, носки из шелка. Визуально напоминают женские капроновые носки и рекомендуются для носки с деловыми костюмами.
Дать общую классификацию мужским носкам непросто. Все зависит от длины, фасона, материала, расцветки и т.д. Каждый продавец разделяет ассортимент по-своему.
Давайте рассмотрим модели, представленные в нашем магазине.
Модель едва закрывающая щиколотку. Итак, с чем носить короткие мужские носки (прежде всего, однотонные)? Их сочетают со спортивной и полуспортивной обувью и надевают для физических занятий. Подходят для носки с бриджами и шортами.
Подбираются под брюки, в зависимости от высоты зазора между штаниной и туфлей, который образовывается в сидячем положении владельца.
Модели тонкой вязки “в дырочку”. Защищают ноги от перегрева в жару или во время занятий спортом. В основном - это короткие носки с лаконичным рисунком или эмблемой бренда.
Шкарпетки стандартної щільної в'язки на всі випадки життя.
Вовняні або махрові шкарпетки, як правило, середньої довжини.